O nas

Image

65 lat doświadczenia w naprawie pojazdów

Caros–Service, to pierwszy niezależny serwis samochodowy we Wrocławiu specjalizujący się w kompleksowej obsłudze i naprawie samochodów marek Ford, Kia, Hyundai, Mazda i Škoda na poziomie porównywalnym z autoryzowanymi serwisami obsługi.

Nowoczesne wyposażenie warsztatu oraz kompletne i certyfikowane oprogramowanie diagnostyczne pozwalają zapewnić naszym Klientom najlepszą obsługę i największy zakres napraw w jednym miejscu. Wyróżnia nas to spośród serwisów niezależnych.

Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników i profesjonalnych doradców klienta. Bez obaw możesz pozostawić nam swoje auto. Po każdej naprawie otrzymujesz od nas dowód sprzedaży i pełną gwarancję na wykonane naprawy. Prowadzimy historię i dokumentację napraw Twojego auta, dajemy gwarancję Fair Serwis!

W swojej ofercie posiadamy starannie dobrany program części zamiennych oparty o wyselekcjonowanych dostawców i sprawdzone marki produktów. Korzyścią dla naszego Klienta jest obniżenie kosztów obsługi w porównaniu do cen w ASO bez pogorszenia jakości i dostępności oferty.

Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie i z największą starannością mając na uwadze przede wszystkim sprawność samochodu i bezpieczeństwo jazdy osób nim podróżujących.

 

 

© 2015 Caros, wszelkie prawa zastrzeżone.